Ogłoszenie

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej dr Tomasz Domaniewski został wpisany na listę arbitrów w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie do rozpatrywania odwołań przez Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego przy dyrektorze Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zawodach Technik farmaceutyczny oraz Technik sterylizacji medycznej, ponadto także ekspertem w zawodzie Technik analityk.

Innowacja pedagogiczna

W roku szkolnym 2016/2017 Szkoła prowadzi innowację pedagogiczną nt. „Masaż w usprawnianiu dziecka niepełnosprawnego ”.