Lekarze z Tanzanii z wizytą w naszej szkole

27 października 2017 r. w naszej szkole gościliśmy 4   pracowników szpitala w MVUMI, jedynej tego typu placówki w wiejskim obszarze Dodomy, zaspokajającej potrzeby około 400 tysięcy ludzi. Przy okazji krótkiego pobytu na Podlasiu, związanego z praktykami zawodowymi lekarze spotkali się z uczniami naszej szkoły by zainteresować opowieścią o swoim kraju i warunkach w jakich pracują. W Tanzanii brakuje nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale także najprostszych glukometrów czy stetoskopów oraz wykwalifikowanej kadry medycznej. Zachęcali młodzież do odbywania praktyk zawodowych na terenie Tanzanii. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

„Brzoskwiniowy Raj” 19.10.2017

Zabawa na temat : higieny jamy ustnej i dbania o zdrowie zębów mlecznych , przeprowadzona dla dzieci z grupy „Cytrynki” z Przedszkola Samorządowego Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku. Zajęcia prowadziły uczennice II roku kierunku kształcenia higienistka stomatologiczna pod kierunkiem mgr Ewy Kozłowskiej.

„Wszystko dla Amazonek”

W dniu 17.10.2017 uczniowie III roku kierunku technik elektroradiolog pod okiem Iwony Adamiuk pomagali w przygotowaniach do warsztatów: Wszystko dla Amazonek.

Pokazy stylizacji paznokci.

Uczennice II roku technik usług kosmetycznych pod opieką Iwony Wasilewskiej wzięły udział w pokazach stylizacji paznokci. Pokazy odbył się 11 i 19. 10. 2017 r. prowadzący: inst. Monika Łubińska z Centrum Szkoleniowego Sube w Białymstoku.