Lekcja profilaktyczna

Dnia 20 kwietnia 2018 roku uczennice II roku kierunku Higienistka stomatologiczna pod opieką mgr Ewy Kozłowskiej przeprowadziły lekcję profilaktyczną w klasie II w Szkole Podstawowej nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku

XVI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

W dniu 12.04.2018r. na terenie Zespołu Szkół Rolniczych odbyły się XVI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w Białymstoku dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły kierunku technik masażysta oraz opiekunka dziecięca pod opieką mgr Marioli Jankiewicz, mgr Grażyny Janiszewskiej i mgr Grażyny Wasilewskiej brali udział w organizacji Mistrzostw, dbali o sprawny przebieg zawodów oraz uczestniczyli w ocenianiu udzielania pomocy przez drużyny ratownicze.

Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi

Dnia 17 kwietnia 2018 r. uczennice II roku kierunku kształcenia Higienistka stomatologiczna prowadziły zajęcia z edukacji zdrowotnej w Szkole Podstawowej Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku. Opiekun mgr. Ewa Kozłowska

LISTERINE

Dnia 13 kwietnia 2018 r. odbyło się szkolenie skierowane do higienistek i asystentek stomatologicznych dotyczące higieny jamy ustnej. Na zaproszenie lek. stom. U.Kawałko przedstawicielka firmy Johnson & Johnson pani Małgorzata Radziejewska prezentowała płukanki marki LISTERINE, które są uzupełnieniem - trzecim krokiem w higienizacji jamy ustnej.

Edukacja zdrowotna

Dnia 27 marca 2018 r. uczennice II roku kierunku Higienistka stomatologiczna przeprowadziły zajęcia z edukacji zdrowotnej w Przedszkolu Samorządowym Nr 21 „Na Bojarach”. Opiekun mgr. Ewa Kozłowska