Dzień Rodziny na Barszczańskiej.

Dnia 2 czerwca 2018r. odbył się Dzień Rodziny na Barszczańskiej. Podczas Festynu przeprowadzono pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziękujemy

Festyn rodzinny

Dnia 9 czerwca 2018r. odbył się festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi. W festynie uczestniczyli uczniowie kierunków technik usług kosmetycznych, technik masażysta, terapeuta zajęciowy pod opieką Tamary Pereświet-Sołtan i Bartka Czaczkowskiego.

Dzień Rodziny

Dnia 7 czerwca 2018r. uczennice II roku technik usług kosmetycznych brały czynny udział w Dniu Rodziny zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy.

Sprawni jak żołnierze

Pierwszego czerwca 2018 roku odbył się wojewódzki etap zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Organizatorem zawodów jest Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Nasza Szkoła od lat wspiera zawody organizując stanowiska do konkurencji „Podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przed medyczna” oraz oceniając wykonanie zadań.

Tym razem wykonanie RKO oceniała uczennica kl pierwszej terapii zajęciowej we współpracy z ratownikiem medycznym – żołnierzem. Na drugim stanowisku sędzią była pani Alina Parfeniuk. Pozorantem był uczeń kl pierwszej terapii zajęciowej. Sędzią głównym i osobą odpowiedzialną za całość była pani Grażyna Janiszewska. Konkurencja za którą byliśmy odpowiedzialni przebiegła sprawnie, bez zastrzeżeń ze strony organizatorów i uczestników.