Szkoła Policealna Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku

 

    herb       logo test

Koła zainteresowań

KOŁO PLASTYCZNE - KIERMASZ WALENTYNKOWY

Przygotowujemy piękne drobiazgi, które zostaną przeznaczone na Kiermasz Walentynkowy. Upominki walentynkowe można będzie zakupić podczas kiermaszu w szkole przy ul. Ogrodowej 23 w dniach od 8 do 12 lutego 2016 roku. Serdecznie zapraszamy! Pieniądze zebrane podczas sprzedaży zostaną przeznaczone na dofinansowanie letniego wypoczynku dla podopiecznych z Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego przy ul. Orlej w Białymstoku.

KOŁO ROBÓTEK RĘCZNYCH

Od początku roku szkolnego 2015/2016 dziewczęta mogą uczestniczyć w zajęciach nauki szydełkowania i robienia na drutach. Chociaż niektórym kojarzy się to z babcinym zajęciem, to my pokazujemy, że może to być fascynujące, kreatywne działanie dla młodych. Dziewczęta, które wykonują już teraz piękne dzieła, zaczynały we wrześniu od nauki podstawowych oczek i ściegów. Monika swoją serwetę zdąży podarować jako prezent na święta.

KOŁO PLASTYCZNE

Dziewczyny z koła plastycznego wykonały przepiękne świąteczne dekoracje, które ozdobiły stołówkę. Świąteczne ozdoby wymagały dużego nakładu pracy i prezentują się bardzo ładnie.

Polecamy

bip

facebook

koweziu

men

oke

kuratorium

cyfrowy urzad baner

Erasmus logo POS

Szkoła Policealna Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku

Sekretariat pok. nr 102, e-mail: sekretariat@sp1oz.pl ul. Ogrodowa 23, 15-027 Białystok, tel./fax. 85 732 12 92