Edycja 2018/2019

Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych – Szkoła Policealna Województwa Podlaskiego w Białymstoku realizuje Projekt „Beauty&Health Massage – technicy SP1OZ jadą na staż” w ramach programu Erasmus+ w Akcja kluczowa K1 – Mobilność edukacyjna, typ akcji KA102 – Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.

W ramach Projektu 16 uczniów klas II kierunku technik masażysta oraz technik usług kosmetycznych mają szansę wyjechać na 3-tygodniowy staż do Kłajpedy (Litwa). Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poszerzą swoje doświadczenie zawodowe, zwiększą szansę na zatrudnienie na rynku europejskim oraz będą rozwijać swoje umiejętności językowe. Biorąc udział w Projekcie uczniowie mają zapewnione:

• zajęcia przygotowawcze (językowe, kulturowe, pedagogiczne),
  • ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu,
  • zakwaterowanie i wyżywienie,

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w Projekcie proszeni są o złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z deklaracją oraz oświadczeniem do Biura Projektu, które znajduje się w bibliotece szkolnej do 23 listopada br.

regulamin

formularz (do pobrania)

deklaracja (do pobrania)

oświadczenie (do pobrania)