Rekrutacja

Drodzy Uczniowie/Słuchacze! Rusza rekrutacja na BEZPŁATNE kursy w ramach projektu Absolwent z Fachem:
Wszystkie powyższe kursy będą prowadzone przez profesjonalistów, a po ich zakończeniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat/zaświadczenie, potwierdzające udział i nabyte kompetencje. Zgłoszenia na kursy przyjmowane są w pokoju 108, I piętro.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Skorzystaj z szansy i podnieś swoje kwalifikacje. Zgłoś się już dzisiaj!

Ruszają zajęcia dodatkowe w ramach projektu Absolwent z Fachem, zapraszamy!

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

Jeśli chcesz pogłębić wiedzę z interesującego Cię obszaru, zdobyć nowe wiadomości niezbędne w pracy zawodowej, poszerzyć swoje kwalifikacje
i doświadczenie lub wyrównać swoje dysproporcje, udoskonalić podstawy i zdobywać nową wiedzę zapraszamy do udziału w zajęciach realizowanych w ramach projektu Absolwent z Fachem realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Właśnie rusza rekrutacja na:

• zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego,
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze a anatomii i fizjologii,
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego,
  • zajęcia informatyczne dla uczniów, którzy w swojej pracy wykorzystują ICT,
  • warsztaty informatyczne z wykorzystaniem programów specjalistycznych.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do Biura Projektu, pokój 108, I piętro.

Dokumenty rekrutacyjne oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej Szkoły w zakładce O projekcie oraz w Biurze Projektu.

UWAGA!

Możliwe jest uczestnictwo w więcej niż jednej formie zajęć!

Rusza rekrutacja na staże zawodowe – edycja 2018

Drodzy Uczniowie, od 04.06.2018r. można składać dokumenty rekrutacyjne na płatny staż zawodowy w ramach projektu Absolwent z Fachem. Okres odbywania stażu to 09.07.2018-03.08.2018 w wymiarze 160 godzin (20 dni roboczych po 8 godzin).

W skład dokumentów jakie należy złożyć w Biurze Projektu wchodzą:

Regulamin rekrutacji uczniów oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania w zakładce O projekcie.

Harmonogram rekrutacji i organizacji staży zawodowych w roku szkolnym 2017/2018

Po więcej informacji zapraszamy do Biura Projektu, szczegóły w zakładce Kontakt.

Zgodnie z harmonogramem organizacji staży dnia 26 czerwca 2018 zebrała się Komisja Rekrutacyjna w składzie:

Grażyna Citko – Dyrektor Szkoły

Kamila Kartaszow – Zastępca Koordynatora

oraz zrekrutowała osoby chętne do wzięcia udziału w stażach. Pełna lista osób w Protokole rekrutacyjnym.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia na stażach zawodowych!